Naujienos

Bus dalinamas geriamasis vanduo gyventojams ir tiekiamas įmonėms.

2020 04 21

Bus dalinamas geriamasis vanduo gyventojams ir tiekiamas įmonėms

 

Š.m. balandžio 21 d.

UAB „Kėdainių vandenys“ organizuoja, jog šiandien 15 val. šalia Vilainių (Parko g. 6, Vilainiai) ir Pelėdnagių (V. Koncevičiaus g. 3, Pelėdnagiai) seniūnijų administracijos pastatų bei Sirutiškyje, šalia kavinės „Raganė“, dalins geriamąjį vandenį gyventojams po vieną 5 litrų pakuotę.

Kėdainių mieste nuo 16 val. keturių prekybos centrų „Maxima“ (J. Basanavičiaus g. 93) ir „Maxima“ (S. Dariaus ir S. Girėno g. 50A) bei „Iki“ (Tilto g. 2) ir „Iki“ (Gegučių g.) automobilių stovėjimo aikštelėse dalins geriamąjį vandenį gyventojams po vieną 5 litrų pakuotę.

Rytoj 12 val. bus vandens dalinimas tęsiamas tuose pačiuose taškuose ir toliau.

Įstaigoms, įmonėms ir organizacijoms geriamasis vanduo bus dalinamas pagal poreikį 20 litrų fasuoto vandens talpose.

Prašome įstaigoms, įmonių ir organizacijų kreiptis į Bendrovę telefonu +347 51341, +37065041444, el.p. admin@kedainiuvandenys.lt ir informuoti ar yra geriamojo vandens poreikis.

Taip pat siūlome atvykti (prieš tai susitarus nurodytais kontaktais) į Bendrovės buveinę Dotnuvos g. 5, Kėdainiai dėl geriamojo vandens atsiėmimo.   

Primename gyventojams, kad atsiimant vandenį privaloma laikytis visų karantino taisyklių: laikytis saugaus 2 metrų atstumo, nesibūriuoti ir dėvėti apsaugines kaukes.